عدد آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران

عدد: آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران استقلال یعقوب کریمی مدیر برنامه بازیکن استقلال

گت بلاگز اخبار اجتماعی جهت حضور زنان در ورزشگاه‌ها عجله نکنید/ اجازه دهید پله پله جلو برویم , استاندار تهران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: عجله نکنید، اجازه دهید؛ پله پله در این زمینه جلو برویم.

جهت حضور زنان در ورزشگاه‌ها عجله نکنید/ اجازه دهید پله پله جلو برویم , استاندار تهران

استاندار تهران: جهت حضور زنان در ورزشگاه ها عجله نکنید؛اجازه دهید پله پله جلو برویم

عبارات مهم : ایران

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حضور زنان در ورزشگاه ها گفت: عجله نکنید، اجازه دهید؛ پله پله در این زمینه جلو برویم.

به گزارش ایلنا، محمدحسین مقیمی (استاندار تهران) در خصوص ساخت ساختمان پلاسکو گفت: ساختمان پلاسکو هم ساختمانی است مانند دیگر ساختمان های پایتخت کشور عزیزمان ایران و تنها تفاوتش این است که آتش سوزی در آن اتفاق افتاده است.

جهت حضور زنان در ورزشگاه‌ها عجله نکنید/ اجازه دهید پله پله جلو برویم , استاندار تهران

وی ادامه داد: مورد نیاز هست؛ هرچه سریعتر این ساختمان ساخته شود تا مردم بتوانند کسب و کارشان را ادامه دهند.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران تصریح کرد: همه دستگاهها آمادگی خود را اعلام کردند تا کمک کنند این ساختمان سریعتر ساخته شود. آن قسمت از پلاسکو که سالم مانده بود نیز به دستور مالکان مقاومت سازی می شود.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به حضور زنان در ورزشگاه‌ها گفت: عجله نکنید، اجازه دهید؛ پله پله در این زمینه جلو برویم.

وی در خصوص اوضاع بازار پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز خاطرنشان کرد: در خصوص بازار نیز جلساتی هر ماه یکبار برگزار می شود که مسایل مربوط به بازار در آن مطرح می شود.

استاندار پایتخت کشور عزیزمان ایران همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا صدور مجوز حضور خانواده ها و بانوان در استادیوم آزادی جهت تماشای بازی فوتبال کشور عزیزمان ایران و اسپانیا فتح بابی جهت حضور زنان در ورزشگاه ها هست، گفت: عجله نکنید، اجازه دهید آهسته آهسته و پله پله جلو برویم. بگذارید در خصوص این اقدامی که انجام شده است صحبت شود و نظرات بیان شود، بعد اگر خدا بخواهد راجع به حضور زنان در ورزشگاه جهت تماشای مسابقه های فوتبال تصمیم گرفته می شود.

واژه های کلیدی: ایران | بازار | پلاسکو | ساختمان | ورزشگاه | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog