عدد آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران

عدد: آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران استقلال یعقوب کریمی مدیر برنامه بازیکن استقلال

گت بلاگز اخبار حوادث قتل‌عام جهت آشتی

در این اتفاق مرد همسایه که قصد میانجیگری داشت، به همراه مادرزن ٥٧ساله کشته شدند 

قتل عام جهت آشتی

عبارات مهم : اسلحه

در این اتفاق مرد همسایه که قصد میانجیگری داشت، به همراه مادرزن ٥٧ساله کشته شدند

یک سال اختلاف زوج جوان آخر وحشتناکی داشت. مرد جوان که می خواست هرطور شده است همسرش را به منزل برگرداند و با او زندگی مشترکشان را ادامه دهد، این بار با کلاشینکف به سراغ همسرش رفت. اسلحه به دست شد و به همراه برادرش همه خانواده همسرش را به رگبار بست. شلیک کرد و آدم کشت. در این تیراندازی های مرگبار، مادرزنش به قتل رسید و نوه خانواده، پدرزن و دونفر دیگر از اعضای خانواده نیز مجروح شدند. در این میان یکی از همسایگان هم با گلوله های داماد عصبانی جان باخت و کشته شد. مرد جنایتکار به همراه برادرش هردو بعد از این حمام خون، از محل متواری شدند و پلیس کرمانشاه تجسس های تخصصی خود را جهت دستگیری این دونفر شروع کرده است.

ساعت ١٠شب دوشنبه ٢٤ اردیبهشت ماه بود که این اتفاق در بلوار طاق بستان کرمانشاه رخ داد. صدای شلیک گلوله هنگامی که از داخل یکی از کوچه ها شنیده شد، همسایه ها وحشت زده از منزل خارج شدند و دو مرد جوانی را دیدند که با فریاد درحال درگیری با اهالی یک منزل بودند. یکی از آنها اسلحه ای به دست داشت که به سمت این خانواده تیراندازی می کرد. هیچ کس نمی توانست آنها را آرام کند. گلوله ها به سمت پدر خانواده، مادر و حتی کودک خانواده اصابت می کرد و آنها غرق در خون روی زمین می افتادند. تا این که یکی از همسایه ها با دیدن چنین صحنه وحشتناکی، جهت این که مانع این قتل عام شود، وارد این درگیری شد تا میانجیگری کند، ولی این میانجیگری به قیمت جانش تمام شد.

قتل‌عام جهت آشتی

این مرد نیز بر اثر تیراندازی روی زمین افتاد و جان خود را از دست داد. دو مرد عصبانی بعد از این تیراندازی های مرگبار دو خودروی زانتیا و پی کی خود را در محل اتفاق جا گذاشتند و با پای پیاده گریختند. بلافاصله بعد از این عنوان ماموران پلیس راهی محل شدند و بررسی های خود را در این باره شروع کردند. مجروحان که ٥نفر بودند، به بیمارستان انتقال یافته شدند. مرد همسایه نیز در همان محل اتفاق جان باخت. درحالی که تحقیقات پلیس در این رابطه شروع شده است بود، از بیمارستان خبر رسید که زن ٥٧ساله به خاطر شدت جراحات با وجود تلاش پزشکان جان خود را از دست داده است.

در ادامه بررسی ها مشخص شد که داماد خانواده بعد از اختلاف با همسرش به همراه برادر خود، راهی منزل پدرزنش شده است و آنها را به گلوله بسته است.

در این اتفاق مرد همسایه که قصد میانجیگری داشت، به همراه مادرزن ٥٧ساله کشته شدند 

یکی از همسایه های این خانواده راجع به جزییات زندگی این زوج به «شهروند» گفت: «این زوج جوان یک سالی بود که با هم اختلاف داشتند. زن جوان نمی خواست به منزل خودش برگردد و قصد جدایی داشت، ولی هربار شوهرش می آمد و از او عذرخواهی می کرد. در این مدت یک سال این زوج مرتب با هم درگیر می شدند، زن جوان به منزل پدرش می آمد و بعد از آن شوهرش با عذرخواهی او را سر منزل و زندگی اش برمی گرداند. تا این که چند روز پیش از اتفاق زن جوان دوباره به منزل پدرش آمد و این بار حاضر نشد سر منزل و زندگی خودش برود. او طلاق می خواست و به اصرارهای شوهرش توجهی نکرد. جهت همین روز اتفاق نیز، داماد خانواده به همراه برادرش راهی منزل پدرزنش شده است و آنها را به گلوله بستند. در این اتفاق مادرزن عامل جنایت و یکی از همسایه ها که قصد میانجیگری داشت، به قتل رسیدند. پدرزن و نوه خانواده به همراه دونفر دیگر نیز بشدت مجروح شدند و درحال حاضر در بیمارستان خوابیدن هستند. ما از وحشت جانمان نتوانستیم از منزل بیرون بیاییم. پشت پنجره منزل شاهد این اتفاق ها بودیم. با پلیس تماس گرفتیم ولی کار از کار گذشته بود.»

سرهنگ «محمدرضا آمویی» معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه نیز جزییات بیشتری از این اتفاق تشریح کرد و در این رابطه گفت: «حدود ساعت ٢٢ دوشنبه شب گذشته یک فقره تیراندازی در بلوار طاق بستان به پلیس گزارش شد. بعد از حضور ماموران مشخص شد داماد خانواده به همراه برادرش به در منزل پدر همسر خود مراجعه کرده و به وسیله اسلحه کلاشنیکوفی که به همراه داشته، اقدام به تیراندازی می کند. بعد از بالاگرفتن درگیری، همسایه پدر همسر قاتل به قصد میانجیگری وارد عمل می شود که با اصابت گلوله در همان محل تیراندازی جان خود را از دست می دهد. در این تیراندازی همچنین ٥نفر از اعضای خانواده همسر فرد مهاجم زخمی می شوندکه یکی از آنها که زنی ٥٧ساله بوده و از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفته بود، در بیمارستان فوت می کند. بعد از تیراندازی و قبل از حضور ماموران، افراد ضارب موفق به فرار می شوند که تلاش و جست وجو جهت دستگیری آنها ادامه دارد. همچنین از محل تیراندازی ٨ عدد پوکه گلوله سلاح کلاشنیکوف کشف و دو دستگاه خودروی زانتیا و پی کی متعلق به خانواده عاملان تیراندازی نیز توقیف شد. از منزل ضاربان هم یک قبضه اسلحه «ام یک» و یک قبضه اسلحه پران کشف شد.»

این نخستین اتفاق نیست

این درحالی است که دی ماه سال گذشته نیز، مردی به خاطر بخشیده شدن قاتل برادرش، مادر و سه دخترش را در کرمانشاه به گلوله بست و آنها را به قتل رساند. این مرد که عموی سه دختر بود، هنگامی که متوجه شد آنها قاتل پدرشان را بخشیده اند، درست در مزار برادرش، هر چهارنفر را کشت. این مرد هم با اسلحه خانواده برادرش را تنها به جرم بخشش، به رگبار بست و متواری شد. مدارک پرونده نشان می داد همسر زن میانسال و پدر این دختران به دست دامادش به قتل رسیده بود ولی دختران مقتول با وجود نارضایتی خانواده پدری خود، از خون پدرشان گذشته و قاتل را بخشیده بودند. بعد از این اتفاق عموی خانواده جهت انتقام خون برادرش با همدستی دونفر از برادرزاده های خود نقشه قتل این چهار زن را اجرا کرده بود. ٥روز پیش بود که درنهایت پلیس توانست این مرد جنایتکار را دستگیر کند.

قتل‌عام جهت آشتی

شهروند

واژه های کلیدی: اسلحه | همراه | گلوله | خانواده | خانواده | تیراندازی | بیمارستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog