عدد آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران

عدد: آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران استقلال یعقوب کریمی مدیر برنامه بازیکن استقلال

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی اصولگرایان برخورد مثبتی با مطالبات مردم نداشتند / کیانوش‌ راد

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: گروهی که پشت پرده اداره جمنا هستند، مقبولیت‌های مورد نیاز را در میان طیف اصولگرایان ندارند.

اصولگرایان برخورد مثبتی با مطالبات مردم نداشتند / کیانوش‌ راد

کیانوش راد: اصولگرایان برخورد مثبتی با مطالبات مردم نداشتند

عبارات مهم : سیاسی

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: گروهی که پشت پرده اداره جمنا هستند، مقبولیت های مورد نیاز را در میان طیف اصولگرایان ندارند.

محمد کیانوش راد فعال سیاسی اصلاح طلب در گفت وگو با اعتمادآنلاین راجع به فعالیت های انتخابات جمنا اظهار کرد: عوامل پشت پرده جمنا تلاش می کنند با شعار اجماع و وحدت میان اصولگرایان عملاً بعضی از گروه های استخوان دار اصولگرایان مثل موتلفه را خلع سلاح کنند.

اصولگرایان برخورد مثبتی با مطالبات مردم نداشتند / کیانوش‌ راد

این فعال سیاسی اصلاح طلب تأکید کرد: می توان گفت جمنایی ها با این شعار در واقع به دنبال خلع سلاح موتلفه و گروه های جوان اصولگرا هستند. آن ها می خواهند جریاناتی که بعد از شکست انتخابات اخیر همراهی کافی با آن ها نداشتند را مجدداً با این شعار خلع سلاح کنند و عملاً میدان داری جریان اصولگرا را به دست بگیرند ولی نه تنها موتلفه بلکه بسیاری از نیروهای مستقل اصولگرا خصوصاً در بین جوانان آنان به سادگی ریش سفیدی کسانی جز ریش سفیدان را نخواهند پذیرفت. به همین علت کار جمنا مسئله خواهد بود.

کیانوش راد گفت: از طرف دیگر باید توجه کرد که اصولگرایان مدت هاست نسبت به مطالبات مردم برخورد مثبتی را نشان نداده اند و صرفاً با شعارهای سلبی توانسته اند آرای پراکنده ای را به سمت خود جلب کنند.

یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: گروهی که پشت پرده اداره جمنا هستند، مقبولیت‌های مورد نیاز را در میان طیف اصولگرایان ندارند.

او افزود: در این اوضاع اگر اصلاح طلبان نیز منزل تکانی در درون مجموعه اصلاح طلبان انجام ندهند و شعارهایی که اعتماد مردم را در سطوح متفاوت می توان جلب کند، مطرح نکنند؛ در آن صورت انتخابات آینده مجلس در اوضاع بسیار نامشخصی شکل خواهد گرفت.

کیانوش راد تصریح کرد: عنوان گیری و همراهی اصلاح طلبان با مردم و در کنار آن نشان دادن خلوص و پاک دستی اصلاح طلبان و راندن منفعت طلبان از میان اصلاح طلبان می تواند به تقویت اعتماد مردم به اصلاح طلبان مدد رساند. اگر اصلاح طلبان نتوانند اعتماد مردم را مجدداً بازسازی کنند اصولگرایان نیز که از گذشته چنین اعتمادی را ازدست داده اند در این صورت مجلس آینده ترکیبی نامشخص خواهد داشت.

واژه های کلیدی: سیاسی | برخورد | اصولگرا | انتخابات | اصلاح طلب | اصولگرایان | اصلاح طلبان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog