عدد آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران

عدد: آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران استقلال یعقوب کریمی مدیر برنامه بازیکن استقلال

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات دیدار برابر آلمان یک بازی دوستانه نبود / لوپتگی

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا دیدار برابر آلمان را مانند یک بازی دوستانه نمی دانست.

دیدار برابر آلمان یک بازی دوستانه نبود / لوپتگی

لوپتگی: دیدار برابر آلمان یک بازی دوستانه نبود

عبارات مهم : آلمان

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا دیدار برابر آلمان را مانند یک بازی دوستانه نمی دانست.

به گزارش ایسنا به نقل از آس، اسپانیا بامداد شنبه در دیداری دوستانه برابر آلمان به تساوی یک بر یک دست یافت. یولن لوپتگی سرمربی اسپانیا بعد از بازی گفت: بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. برابر عالی ترین تیم دنیا که انگیزه بالایی دارد بازی کردیم. وقت پیروزی داشتیم و حریف نیز می توانست ما را شکست دهد. مالکیت ۹۰ دقیقه داشتن در زمین آلمان کار بسیار مشکل است با این حال تیم ما هویت دارد و هر لحظه تلاش می کنیم در هر ورزشگاهی پیروز شویم. تیم در مسیر خوبی واقع شده است است و بعد از این که چهار ماه همدیگر را ندیده بودیم توانستیم به جمع بندی خوبی برسیم.

دیدار برابر آلمان یک بازی دوستانه نبود / لوپتگی

سرمربی تیم ملی اسپانیا در ادامه اظهار کرد: آلمان از لحاظ فیزیکی قدرتمندتر از ما بود و بازیکنانشان سریع بودند. آن ها در انتقال راحت تر عمل می کردند. ما نیز در انتقال ها صاحب موقعیت می شدیم. می توانستیم گل دوم را به ثمر برسانیم. بازی باز بود و هر یک از دو تیم با سبک خاص خود بازی می کردند که باعث شد نمایش جذابی شود.

سرمربی اسپانیایی افزود: تجربه فوق العاده ای بود. برابر تیم قدرتمندی به میدان رفتیم. تیم ما می داند چگونه مسابقه کند و با اعتماد به نفس بازی می کند. هر لحظه می توان بهتر شد. در جام جهانی شرایط متفاوت خواهد بود ولی هیچ یک از دو تیم این دیدار را دوستانه ندانستند.

سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا دیدار برابر آلمان را مانند یک بازی دوستانه نمی دانست.

اسپانیا سه شنبه در دومین بازی دوستانه اش به مصاف آرژانتین می رود. لوپتگی در این رابطه اظهار کرد: آلبی سلسته نایب قهرمان کنونی دنیا است و از ستارگان زیادی بهره می برد. اکنون باید دیدار برابر آلمان را آنالیز کنیم تا متوجه شویم در کدام زمینه ها باید پیشرفت داشته باشیم. بازی سه شنبه مانند دیدار برابر آلمان سخت خواهد بود.

واژه های کلیدی: آلمان | نمایش | سرمربی | اسپانیا | اسپانیا | سرمربی تیم ملی | سرمربی تیم ملی فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog