عدد آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران

عدد: آخرین بازیکن برنامه استقلال استقلال تهران استقلال یعقوب کریمی مدیر برنامه بازیکن استقلال

گت بلاگز وب‌گردی سرنگونی ولیعهد سعودی نزدیک است

معروف ترین فعال اماراتی و نزدیک به ولیعهد ابوظبی در یک توییت خطرناک با اشاره به قریب الوقوع بودن سرنگونی ولیعهد سعودی نوشت: محمد بن سلمان پادشاه آینده عربست

سرنگونی ولیعهد سعودی نزدیک است

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، به نقل از پایگاه خبری «عربی 21»، حمد المزروعی، معروف ترین وبلاگ نویس و فعال اماراتی نزدیک به محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی در یک توییت خطرناک که بیانگر قریب الوقوع بودن سرنگونی محمد بن نایف ولیعهد سعودی است نوشت: محمد بن سلمان پادشاه آینده عربستان است.

مهر تایید بر قریب الوقوع بودن سرنگونی ولیعهد سعودی

سرنگونی ولیعهد سعودی نزدیک است

این توییت او تاکید روشن و صریحی بر قریب الوقوع بون سرنگونی امیر محمد بن نایف است که فرض بر این است که پادشاه آینده باشد.

المزروعی مهره ولیعهد ابوظبی

اماراتی ها المزورعی را یک نیروی امنیتی نزدیک به محمد بن زاید می دانند که به طور مداوم دیدگاههای امارات را بیان داشته است و نوشته های او مشمول بر مسائلی است که امارات همواره مایل است به شکل غیر رسمی منتشر شود.

در این میان المزورعی بدون مقدمه در توییت خود به این جمله اکتفا کرد: پادشاه آینده عربستان، محمد بن سلمان جوان است.

معروف ترین فعال اماراتی و نزدیک به ولیعهد ابوظبی در یک توییت خطرناک با اشاره به قریب الوقوع بودن سرنگونی ولیعهد سعودی نوشت: محمد بن سلمان پادشاه آینده عربست

امارات در جریان سرنگونی محمد بن نایف قرار دارد

این توییت به این معنی است که امارات از اینکه محمد بن نایف به زودی سرنگون خواهد شد، با خبر است و یا در جریان است که وی عملا از دایره حکومت خارج شده است است هرچند در پست خود به عنوان ولیعهد باقی است.

توییت های جنجال برانگیز و اشاره ضمنی به اقدام نظامی علیه قطر

نکته قابل توجه اینکه توییت المزروعی مدت زیادی در صفحه اش باقی نماند و تقریبا یک ساعت بعد از انتشار از بین بردن شد، ولی بسیاری از بازدیدکنندگان این نوشته ها را حفظ و ذخیره کردند.

به هر حال توییت جنجال برانگیز المزوروعی یک روز بعد از تصمیم پادشاه سعودی در ارتباط با عزل و راه اندازی تازه جا دارد که به عقیده ناظران در چارچوب کم کردن قدرت بن نایف و متمرکز کردن قدرت در اختیار جانشین ولیعهد یا همان محمد بن سلمان قابل ارزیابی است.

همچنین این توییت فقط یک روز بعد از توییت جنجال برانیز دیگری است که در آن گفته بود: «به زودی قهوه را در شرایتون قطر خواهیم نوشید»؛ جمله ای که به عقیده بسیاری از کارشناسان به معنی ترساندن به اقدام نظامی و یا حمایت از تلاش جهت کودتا در قطر است .

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

سرنگونی ولیعهد سعودی نزدیک است

واژه های کلیدی: امارات | پادشاه | محمد بن نایف | ولیعهد سعودی | ابوظبی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog